Події

Хмельничани здали 205 одиниць зброї

 

Упродовж квітня на Хмельниччині проходив місячник добровільної здачі зброї, під час якого громадяни мали можливість здати незареєстровану зброю та боєприпаси, інформує поліція Хмельницької області.

Усього в період з 1-го по 30-те квітня до підрозділів поліції Хмельницької області здали 205 одиниць зброї, з якої 11 — нарізної армійських зразків, 12 — нарізної мисливської, 128 — гладкоствольної мисливської, 48 — холодної та 6 — інших видів.

Принесли до поліції і близько чотирьох сотень боєприпасів, а також здали 73 спецзасоби — 62 газових та 11 для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями.

Поліція Хмельниччини нагадує, що, відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”:

1. Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу —
караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу —
караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 1