Соціум

На КПП «Дяково- Халмеу» – знову довжелезні черги

 

Проблему обговорили на розширеній нараді з участю представників Національної та патрульної поліції краю, прикордонної служби, Укртрансбезпеки, Служби автодоріг в області, Неветленфо́лської сільської ради, депутатів, інформує прес-служба облради.

На контрольно-пропускному пункті українсько-румунського кордону “Дяково- Халмеу”, що на Виноградівщині, знову черги. Кількість фур чи то вантажних транспортних засобів, які прямують з України в Румунію, сягає понад сотню, які розтягнулися вздовж сіл Ботар і Неветленфо́лу. Тамтешні жителі скаржаться на всілякі незручності, розбиті дороги, напружену атмосферу. Про це повідомили на засіданні президії облради 2 квітня перший заступник голови Йосип Борто та депутат Карло Резеш ‒ обласні обранці від Виноградівщини та фракції КМКС.

Сьогодні, 11 квітня голова обласної ради Михайло Рівіс із цього питання провів розширену нараду з участю представників Національної та патрульної поліції краю, прикордонної служби, Укртрансбезпеки, Служби автодоріг в області, Неветленфо́лської сільської ради, депутатів.

Відбулася жвава розмова та обмін думками. Висловились із цього болючого питання всі її учасники, вносили пропозиції, розповідали про реальний стан справ, а він вимагає конкретних рішень і дій. Адже місцеву громаду турбує поведінка водіїв великих вантажних транспортних засобів, відсутність елементарного побутового сервісу і т.д.

Михайло Рівіс уважно вислухав усіх учасників наради. Та наголосив, що це питання було чітко пропрацьоване влітку 2017 року з усіма відповідними службами. Відтак була затверджена чітка Тимчасова схема організації дорожнього руху на ділянці автодороги до КПП “Дяково”, схвалена рішенням Виноградівської райради, спільним розпорядженням керівництва поліції і прикордонної служби, а також облдержадміністрації. Тому сьогодні за його словами, не потрібно “вигадувати” нові рішення, а терміново повернутися до виконання напрацьованих документів із тим, аби ближчим часом навести там порядок і заспокоїти людей. А саме: встановити попереджувальні знаки, обмежувачі висоти та ширини, габаритні ворота, організувати рух автомобілів і пропуск у село “пакетом” – не більще 50 машин. 
На подальшу перспективу – збудувати відповідну інфраструктуру із сервісним центром.

З обговорюваних важливих для громади прикордонного населеного пункту питання висловились Й.Борто, В.Кошеля, К.Резеш, С.Кейс, Й.Оросі, О.Приходько, О.Фют, В.Рурич та ін. 
Участь у нараді взяли керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець та його заступник ‒ Євгенія Кибза.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

51 − = 42