Політика

Верховним Головнокомандувачем не може бути людина, залежна від наркотиків – Президент Порошенко

“Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавлені обидва кандидата, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні”, – наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу “Україна”. Глава держави підкреслив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі не повинна мати таку залежність.

“Бо наркотична залежність кандидата є прямою загрозою національній безпеці. Загрозою для кожного українця. І кожен українець має отримати абсолютно чітку відповідь і щодо Порошенка, і щодо Зеленського. Це їх право. А права українців треба шанувати і поважати”, – сказав Президент.

Відповідаючи на питання щодо ініціативи Володимира Кличка про проходження перевірки кандидатами у Президенти у Всесвітній антидопінговій агенції, Глава держави відзначив, що готовий це зробити.
За словами Президента, це є надзвичайно і принципово, що найавторитетніша в світі міжнародна організація допінгового контролю, яка забезпечила виведення “на чисту воду” і російської допінгової агенції, і зняття Росії з більшості спортивних змагань, буде залучена до цього. 

“Авторитет цієї організації взагалі не викликає жодного сумніву у жодного представника у всьому світі”, – підкреслив Президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + = 20