Соціум

Львівські полісмени навчалися діяти в ситуаціях, коли знущаються з тварин

“Якщо професійно працювати з випадками жорстокого поводження з тваринами, то це може мати позитивний вплив на попередження інших злочинів” – британський поліцейській у відставці

Київ, Миколаїв, а тепер Львів. Патрульних поліцейських цих міст навчали як  діяти в ситуаціях, якщо злочини трапилися за участі тварин. Цей тренінг проводиться в рамках партнерського проекту між Департаментом патрульної поліції України та Британськими громадськими організаціями Naturewatch Foundation та  Hidden-In-Sight. Метою даного заходу є надання інформації щодо важливості реагування на злочини пов'язані зі знущанням над тваринами, які також можуть бути важливим індикатором потенційних злочинів спрямованих проти людей та обмін досвідом.
З патрульними спілкувався експерт та керівник організації Hidden-in-Sight International Марк Ренделл у минулому, старший офіцер поліції Великобританії з понад 30-річним досвідом розслідування серйозної організованої злочинності та більш як 7-річним досвідом розслідування злочинів пов'язаних із тваринами й налагодження співпраці громадських організацій та органів правопорядку.
“У світі існують численні приклади жорстокості до тварин, які призвели до злочинів проти людей. Не так давно я мав розмову із працівником правоохоронних органів, який розповів мені історію одного чоловіка. Він зламав лапу коту своєї партнерки. Цьому не було приділено достатньої уваги, а саме як до сигналу потенційного злочину, і наступного дня цей чоловік забив дружину до смерті. Якщо професійно працювати з випадками жорстокого поводження з тваринами, то це може мати також позитивний вплив на попередження інших злочинів і тому це дуже важливо, що патрульна поліція України проводить таку підготовку своїх працівників”, зазначив Марк Ренделл.
За даними організації Hidden-in-Sight International, існує щонайменше 32 дослідження, які провели  в усьому світі щодо зв'язку між знущанням над тваринами та насильством щодо людей. Великий відсоток серійних вбивць та шкільних стрільців мають історії знущання над тваринами, також випадки жорстокого поводження з тваринами з боку дітей визнаються ФБР одним із вагомих індикаторів розладу нормальної поведінки. 
У Львові такі навчання проведуть для зоозахисників та ЛКП “Лев”, а наступними навчатимуться поліцейські міста Івано- Франківськ, інформує ГУНП у Львівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 14 = 24