Соціум

Вже відомо, якою буде цьогорічна ялинка у Чернівцях

На прикрашання головної новорічної ялинки на Соборній площі в Чернівцях витратять понад 600 тисяч гривень. 3D-ілюмінацію тернопільського виробника вже придбали.

Про це повідомила дизайнер Наталія Бордіян, інформує “МБ”.

“У 3D-освітленні кожна лампочка світиться різними кольорами веселки. І це не просто дріт з гірляндами — це цілий комплект зі спеціальним обладнанням. Можна 3D-ілюмінацію запрограмувати і на ялинці будуть висвітлюватися різні малюнки, які змінюватимуться. Зараз над цими малюнками працюють програмісти. Цього року запрограмуємо на нашу ялинку десять різних малюнків”, – пояснює дизайнер Наталя Бордіян. 

Щороку у середньому на прикрашання ялинки витрачали приблизно 100 тисяч гривень. Якою буде остаточна сума цього року – поки що невідомо, бо вирішують, чи докуповувати нові іграшки. Крім того, дизайнер ще не розробила остаточний вигляд ялинки. 

“Думала про те, щоби зробити ялинку срібно-золотою. У нас ще такої не було, але переживаю, чи не будуть казати, що вона не яскрава. Тож остаточного варіанту головної ялинки немає”, – розповіла Наталя Бордіян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

61 + = 65