Спорт

В Ужгороді триває спортивний шкільний фестиваль (Фото)

На захід приїхав відомий шоумен Олександр Педан, інформує прес-служба міської ради.

"Хочу подякувати всім ужгородським школам, які сьогодні тут, що знайшли час, не полінувалися – значить, ви вже найкращі! З деякими з вас ми зіграємо разом в одній команді – у флорбол, наприклад", – звернувся до школярів Олександр Педан.
Також телеведучий від імені учнів подякував керівництву Ужгорода за спорядження, яке вже є у міських школах, адже для створення належних умов для викладання новітніх модулів на уроках фізкультури, на придбання необхідного спортивного інвентарю з міського бюджету виділено 100 тис. грн.
Олександр Педан назвав міського голову Богдана Андріїва другом "JuniorZ" та вручив йому футболку з надписом про це.
"Дорогі батьки, вчителі та діти! Я прекрасно розумію сьогоднішній ваш стан. Пригадую час, коли і нас відпускали з уроків на різноманітні заходи, особливо ми любили спортивні. Те, що сьогодні побачимо тут, – це незвичні для багатьох види спорту, які вже нині запроваджуємо в наших навчальних закладах. Ваші щасливі усмішки сьогодні – найкраща нагорода для нас!", – сказав Богдан Євстафійович.
У відкритті фестивалю взяли також участь секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор та голова Закарпатського відділення Національного олімпійського комітету України Іван Риляк.
Відтак провели спільну руханку під музику. До неї долучилися понад 800 ужгородських школярів, зокрема 300 власне учасників змагань та півтисячі вболівальників. Кожна дитина тут на фесті може обрати для себе вид спорту за індивідуальними потребами: чи-то фролбол, чи фрізбі, петанк, корфбол, хортинг, сумо, самбо або чирлідинг.
До слова, запроваджувати новітні модулі на уроках фізичної культури виявили бажання учні та вчителі 11 закладів освіти міста, зокрема Класична гімназія (чирлідинг, петанк, фрізбі), Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа №2 (флорбол, фрізбі, петанк, чирлідинг), Ужгородська спеціалізована школа №3 (флорбол, петанк, бадмінтон), Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа №4 (флорбол, фрізбі, бадмінтон), Ужгородська спеціалізована школа №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (петанк), Багатопрофільний ліцей "Інтелект" (фризі, петанк, бадмінтон), Ужгородська загальноосвітня школа №15 (флорбол, петанк, фризі, чирлідинг), Ужгородська ЗОШ №16 (петанк), Ужгородська загальноосвітня школа №20 – ліцей "Лідер" (флорбол, фрізбі, петанк, чирлідинг), навчально-виховний комплекс "Гармонія" (флорбол, петанк, бадмінтон), навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ст. з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія" (хортинг, флорбол, фрізбі, бадмінтон, чирлідинг).
Нагадаємо, 15 травня 2018 року Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та відомий телеведучий Олександр Педан підписали Меморандум про співпрацю, обласний центр Закарпаття став дев'ятим містом, яке долучилося до спортивного руху JuniorZ.
JuniorZ – це спортивний рух для покоління Z (що народилося після 2000 року), спрямований на зміну системи фізкультури у школах, пошук ефективних форм спортивно-масової і виховної роботи, залучення дітей до здорового способу життя, зокрема й через впровадження на уроках фізкультури новітніх видів спорту, які можуть зацікавити сучасну молодь.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 3