Соціум

На Закарпатті відзначили найкращих журналістів краю

Сьогодні, 7 червня, на базі готелю "Дружба" у колі творчої сім'ї відбулося затишне свято з нагоди Дня журналіста. Тут зібралися власкори загальноукраїнських видань, журналісти місцевих засобів масової інформації, чималий позаштатний актив, для яких журналістика стала сенсом життя.

 З вітальною промовою до них звернулися керівники краю – Михайло Рівіс та Геннадій Москаль. У своїй вітальній промові голова облради Михайло Рівіс від імені депутатського корпусу краю та від себе особисто щиро привітав представників мас-медіа з професійним святом, подякував за нелегку працю та успішні творчі доробки, в яких уболівання за долю краю та його щасливе майбутнє.

– Дякую вам за те, що з відповідальністю ставитесь до своїх обов'язків, маєте виважену позицію та усвідомлення наших непростих реалій, що допомагає вам служити покликанню та зберігати злагоду і мир у Закарпатті, – наголосив М.Рівіс, побажавши всім нових творчих здобутків, задумів і щасливого життя. А в кінці очільник крайового парламенту пожартував: – Якщо Геннадій Москаль просить про нього частіше писати і будь-що, то про мене й облраду пишіть лише добре.

На завершення виступу вручив відзнаки обласної ради.

Так, за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Закарпаття, об'єктивне висвітлення в засобах масової інформації соціально-економічного, політичного, культурного життя краю, активну громадську позицію, професіоналізм та з нагоди професійного Дня журналіста Почесною грамотою облради нагороджено  Катерину Можаєву – шеф-редактора ПП ТРК "Перший Кабельний"; Дмитра Тужанського – директора ТОВ "Інформаційно-діловий" портал Мукачево.нет", фрілансера "Європейської правди"; Віталя Глаголу – власкора всеукраїнського телеканалу СТБ; Вікторію Росул – головного редактора ТРК "М-студіо";  Катерину Ірху – журналіста інформаційного агентства "Українські національні новини"; Тетяну Вашергелі – шеф-редактора інформаційно-ділового порталу "Ужгород.нет".

         Грамотою облради відзначено: Олега Микиту – журналіста газети "Карпатський об'єктив"; Густава Качура – журналіста газети "Карпатолйо"; Діану Фуско – журналіста телеканалу "Sirius"; Любов Папіш – журналістку районної газети "Вісті Свалявщини"; Мар'яну Лошак – журналістку ПМП "Телерадіокомпанія Даніо" (21-й канал).

Подякою обласної ради удостоєно: Івана Ладжуна – журналіста сайту "Журналісти проти корупції"; Євгена Соломіна – власкора всеукраїнського телеканалу "НТН" (Національні телевізійні новини); Ані Нікогосян – власкора ТРК "Україна"; Тетяну Лешко – власкора всеукраїнського телеканалу "112 Україна"; Марину Коваль – власкора всеукраїнського телеканалу "Інтер", Сергія Баранчикова – керівника прес-служби Закарпатської обласної ради профспілок.

Прес-служба Закарпатської облради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

52 − = 46