Політика

Фермери Рівненщини збираються взяти в облогу Верховну Раду

Якщо народні обранці не схвалять запропонований Асоціацією фермерів України законопроект, фермери будуть пікетувати парламент. У тому числі й рівненські. Адже документом передбачена передача землі, яка перебуває у них в постійному користуванні, у приватну власність їхнім рідним після їхньої смерті.

 – Ми вимагаємо у нардепів підтримати цей законопроект своїм голосом, – каже голова Асоціації фермерів Рівненщини Андрій Кузьмич. – Адже він важливий для нас: землю, яка перебувала у фермера в постійному користуванні, віддадуть йому в приватну власність. І процедура її оформлення відбуватиметься без втручання Держгеокадастру. 15 травня законопроект винесуть на розгляд. Якщо депутати не проголосують за його прийняття, Асоціація пікетуватиме ВР, добиваючись, щоб наші вимоги почули, інформує "РВ".

На думку заступника начальника управління Держгеокадастру в Рівненській області Сергія Дубича, прийняття закону знизить соціальну напругу в краї. Він також наголосив, що йдеться не про ті людські паї, які фермери орендують у городян та селян, а про ті, які їм давно виділили в постійне користування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 + = 37