Соціум

Головний архітектор Ужгорода дискутував з містянами про громадський простір міста

Дискусія з головним архітектором Ужгорода Олегом Боршовським “Громадський простір міста: перспективи та розвиток” відбулася сьогодні на локації “Майстерні міста”, яка проходить на Набережній незалежності.
Формат зустрічі на свіжому повітрі задав їй атмосферу відкритої розмови, до якої активно долучалися зацікавлені ужгородці, повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.
Олег Боршовський окреслив поняття “громадський простір” і послідовно перелічив особливості усіх його основних об'єктів у нашому місті – 17 площ, 5 набережних, парки, вулиці сквери тощо, їхній нинішній стан та бачення міської влади щодо їх розвитку, благоустрою, привабливості як для туристів, так і для жителів Ужгорода. Скажімо, площа Поштова, яка зараз має переважно транзитну функцію, після реновації, а на це вже замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації, стане ще й простором для громадських зібрань. На площі Корятовича проблемою є перевантаження транспортом і вулична торгівля, а насадження по центру повною мірою не виконують функцію зеленої і, можливо, відпочинкової зони. На Театральній і Фенцика будуть міняти покриття на природний камінь, робити фонтан, який би можна було відключати під час масових заходів. На Петефі, яка має навантаження і транспортної артерії, і пішохідної зони, є проблеми з доступністю для людей із особливим потребами, і тим, що скверик належно не виконує свою роль зеленої зони. Проте насамперед там потрібно міняти комунікації, з чого міська влада і почне оновлення цього громадського простору. 
Обговорили і перспективи приєднання до Ужгорода навколишніх населених пунктів, переваги та труднощі цього процесу, питання інвентаризації земель та паспортизації архітектурних пам'яток.
Також пан Олег відповів на усі запитання гостей дискусії, поділився особистим баченням ситуації архітектури міста та ідеями щодо благоустрою і розвитку.
Загалом протягом тижня на локації “Майстерні міста” щодня можна буде поспілкуватися з чиновниками міської ради о 10 годині ранку у форматі “Кави без краваток”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =