Андрій Півень: «Наша головна фішка – високий рівень якості продукції «Нобілекс»

Опубліковано:

Свого часу ми сформували стратегічний план розвитку і йдемо step-by-step, щоразу з новими висотами і новими цілями. Наша головна фішка – високий рівень якості продукції. І це є певна планка, яку ми маємо утримувати за будь-яких обставин.

Про це розповів генеральний директор заводу «Нобілекс» Андрій Півень в інтерв’ю «Про Захід».

З його слів, високий рівень якості – це певна планку, яку завод має утримувати за будь-яких обставин.

«Але, разом з тим, мені важливо, аби люди, які придбали продукцію «Нобілексу», отримали енергозберігаючу вигоду та заощаджували на комунальних витратах. Я б хотів, щоб через наші вікна люди дивилися на світ із задоволенням», – наголосив підприємець.

Андрій Півень пояснив, що продукція заводу виготовляється із металопластикових конструкцій європейського виробництва. Комплектуючі обробляються тут, і в результаті споживач отримує гарантовано якісне вікно «Нобілекс» з енергозберігаючими характеристиками.

«Ми ніколи не гнались за кількісними показниками, в пріоритеті завжди якість. Для нас важлива наша історія, наші замовники, наші партнери. Кожен позитивний відгук, чи, як каже мій колега, додатковий «смайлік», створюють нашу, унікальну історію успіху. І немає значення, чи то великий забудовник, або два вікна в маленькій квартирі – відношення до замовників у нас однакове, як і однакове ставлення до якості», – підкреслив Андрій Півень.

Про Захід