1 млн грн застави: взяли під варту організатора переправи ухилянтів на Закарпатті (Фото)

Опубліковано:

Директору товариства повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення кількох осіб через державний кордон України з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, підозрюваний налагодив канал нелегальної чоловіків віком від 18 до 60 років, яким на час дії воєнного стану заборонено перетинати кордон. Підставою для їх виїзду мали стати довідки зі сфальсифікованими висновками військово-лікарської комісії про непридатність «ухилянтів» до проходження служби. Підшукавши одного клієнта, закарпатець надав йому вказівки щодо шляхів отримання такого документу та отримав за це грошові кошти в розмірі 11 тис. доларів США та 18 500 грн, після чого і був затриманий правоохоронцями.

До реалізації такої схеми протиправної діяльності чоловік залучив знайомих із числа працівників військових комісаріатів та лікарських установ Ужгорода та району. Їх особи наразі встановлюють.

Самому ж фігуранту вже обрано запобіжний захід – тримання під вартою із можливістю внесення майже 1 млн грн застави. Подальше досудове  розслідування здійснюють слідчі ГУ Нацполіції Закарпаття.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

Про Захід