Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Як на Закарпатті змагалися КВН-щики

лютого 25
13:54 2015

 Відбувся другий тур Закарпатської ліги КВН. За право брати участь у півфіналі змагалося шість команд, серед яких три – з УжНУ: Девід Духнович, "НА юг", "От Фонаря" (Кушниця), "Fifa" (фізфак УжНУ), "Без мандата" (юрфак УжНУ) та "ШиК" (факультет туризму УжНУ), - повідомляє Медіацентр УжНУ.

Конкурсна програма стартувала з оголошення результатів попереднього нульового конкурсу – веселих картинок. Далі БРИЗ – обмін предметами для жартів.

Для перепочинку провели конкурс-розминку, під час якого особливо активними були глядачі, які теж узяли участь у змаганні на кращого вболівальника. Їм треба було якнайкраще зобразити одного з кіногероїв.

Конкурсна програма завершилася фристайлом, у якому посміялися з соціальних змін, закарпатського менталітету та побутових ситуацій.

Не обійшлося й без благочинності – волонтерам Руху підтримки закарпатських військових вдалося зібрати 1075 грн.

У результаті трьох конкурсів до третього туру чемпіонату першими пройшли 4 команди: "От Фонаря" (Кушниця), Девід Духнович, "НА юг" та "Без мандата" (юрфак УжНУ).


 

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...