Франківчани поступилися одеситам

Опубліковано:

БК “Франківськ” у центральному матчі 4 туру на виїзді поступився одеському “Інтерхіму” – одному з головних конкурентів у боротьбі за медалі чемпіонату України. Ця поразка перервала дев'ятиматчеву переможну серію підопічних Юрія Процюка.

Боротьбу в гостях франківські баскетболістки розпочали доволі впевнено, протягом першої чверті вони відривались на 16 пунктів. Господарки паркету ціною відчайдушних зусиль майже наздогнали наших дівчат у наступній 10-хвилинці але на велику перерву “Франківськ” пішов із перевагою у 9 очок. У третій чверті відставання “Інтерхіму” зросло до 18-ти пунктів, але втома франківчанок далася взнаки. Одеситки сповна скористалися нестачею кадрів в наших рядах. За 7 хвилин до завершення основного часу вони зрівняли рахунок – 61:61, повідомляє “Галспорт”.

Франківчанки зуміли зібратися в контрнаступ та відірватися на 7 пунктів, проте фортуна у матчі була прихильніша до господарей. Наприкінці Наталія Скорбатюк та Дарья Завідна перебрали фолів, “Франківськ” залишився вп'ятьох, і це дозволило “Інтерхіму” зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Додаткові п'ять хвилин пройшли в боротьбі, але сильнішими виявилися одеситки, випередивши франківчанок на 9 пунктів по завершенню овертайму.

Кращим снайпером зустрічі виявилась Кристина Мацко з “Франківська” з 27 очками. Вона провела на паркеті основні 40 хвилин та 5 додаткових. Окрім того, Мацко була найрезультативнішою в команді під час виконання двохочкових (62%) та штрафних (70%), а також найкращою серед своїх партнерок по команді в підбираннях, передачах та перехопленнях.

Після четвертого туру “Франківськ” посідає третю сходинку (7 балів), одним очком поступаючись “Динамо” та “Інтерхіму”.

Наступний матч для франківських дівчат відбудеться 14 лютого вдома проти “Чайки” з Бердянська.

Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака – Франківськ 86:75 ОТ (15-25, 17-16, 18-20, 20-9, 16-5)

2-очкові: 22/45 (49%) – 18/49 (37%)

3-очкові: 7/23 (30%) – 9/26 (35%)

Штрафні: 21/26 (81%) – 12/21 (57%)

Підбирання: 52-38; Передачі: 13-9; Втрати: 25-17

Франківськ: Наталія Скорбатюк (17 очок + 5 підбирань + 3 передачі + 4 втрати+3 перехоплення), Кристина Мацко (27 + 8 підбирань + 4 передачі + 3 втрати + 7 перехоплень), Дарья Завідна (8 + 7 підбирань + 2 передачі + 2 втрати), Ольга Краєвська (8 + 4 підбирання + 5 втрат + 5 перехоплень), Лариса Стаднік (12 + 4 підбирання + 2 втрати), Євгенія Сівакова (3 + 3 підбирання), Анастасія Сидорак (0).