Закарпатські полісмени змагалися у кросі

Опубліковано:

Сьогодні, 5 червня, в м.Мукачеві на базі Дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання з легкоатлетичного кросу. Участь в них взяли представники 20 команд, які стартували на дистанції в 1000 м для чоловіків і жінок та 3000 м для чоловіків.

За результатами змагань в командній першості 3 місце посіла команда Управління патрульної поліції, 2 місце –  Управління КОРД, 1 місце  – Рота поліції особливого призначення (РПОП).

За результатами змагань в особистій першості серед чоловіків та жінок на дистанції 1000 метрів почесне третє місце здобули Міцулич Мирослава (Ужгородський відділ поліції), Вороняк Василь (РПОП), друге місце  – Колибаба Людмила (Управління БНОН), Нергеш Ростислав (Управління патрульної поліції), перемогу здобули – Шелеснак Мар'яна (Управління патрульної  поліції) та Шекета Анатолій (Міжгірське відділення поліції).