Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Хмельницькому відбувся жіночий фестиваль «ДІВЧАТАФЕСТ» (Фото)

травня 26
11:16 2019
 
Вчора, хмельницькі патрульні взяли участь у жіночому фестивалі "ДІВЧАТАФЕСТ", який проходив у Хмельницькому на Майдані Незалежності. 
Мета заходу — привернути увагу до гендерної рівності у суспільстві та підтримка жінок у спростуванні гендерних стереотипів. Захід організували ХОГО ПЦ "Гендерна рада" та патрульні.
Організатори заходу сформували для відвідувачів різні локації. На одній з них, активісти ГО "ХАЛК" проводили автозмагання та естафету для жінок різних професій, участь у яких також взяли і патрульні.
Окрім цього, під час заходу відвідувачі змогли відвідати наступні локації: вікторину з гендерної проблематики, показові виступи та майстер-клас з самооборони за участі представниць роти тактико-оперативного реагування УПП у Хмельницькій області та жінок-військовослужбовців НАДПСУ імені Богдана Хмельницького, локацію "Світове кафе" та локацію для найменших відвідувачів фестивалю.

Як це відбувалося. дивиться у фоторепортажі патрульної поліції Хмельницької області.

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...