Погода Ужгород, Закарпаття 16 °C
Понеділок, 20 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Валерій Пацкан: Держбюджет-2020 має бути ухвалений до кінця жовтня

травня 15
19:04 2019

 

Приріст реального ВВП у 2018 році перевищив прогноз. Але відновлення обсягу економіки докризового 2013 року не забезпечено. Про це повідомив у соцмережі голова Рахункової Палати Валерій Пацкан.

На засіданні парламентського комітету з питань бюджету підбили підсумки виконання Державного бюджету-2018. За висновками Рахункової палати, попри надпрогнозоване економічне зростання, план не виконано за доходами – на 18,7 млрд грн (2,0 %), і за видатками – на 48,6 млрд грн (4,7 %).  

"Які б не були проблеми з виконанням минулорічного бюджету, нині перед нами виникла ще більша загроза," – пише у соцмережі голова РП. – Ризикуємо взагалі залишиться без бюджету на наступний рік, якщо вже не почнемо працювати над документом. Причина банальна – вибори до Верховної Ради – строкові чи дострокові".

"Поки новий парламент приступить до повноважень, поки будуть сформовані комітети – вже кінець року." – наголошує Пацкан. – "Тому Держбюджет-2020 має бути ухвалений до кінця жовтня."

Подібні новиниПопулярні новини

У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки: відео про його водіння "гуляло" соцмережами

    У

Патрульні вкотре притягнули водія маршрутного транспортного засобу до адміністративної відповідальності 5 травня, у соціальній мережі Facebook з'явилось відео, ...