Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

ТзОВ «ОЛЕКСАНДРІЯ КЕПІТАЛ» сплатить Ужгородській міськраді 895 тисяч 380 гривень за неякісно виконаний ремонт вулиці Перемоги

травня 08
10:58 2019

 

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради виграв напередодні у Західному апеляційному господарському суді (м.Львів) справу про стягнення матеріальної шкоди у сумі 895 тисяч 380 гривень з ТзОВ "ОЛЕКСАНДРІЯ КЕПІТАЛ" (підрядна організація, яка виконувала роботи на об'єкті "Капітальний ремонт вул. Перемоги (від вул. Тиводара Легоцького до с.Сторожниця)" у 2017 році), інформує прес-служба міськради.
Відповідно до договору підрядник мав до 20 грудня 2017 року завершити всі роботи, однак через безвідповідальність фірми-підрядника вони не були вчасно виконані, а ті, що виконані – неякісно, чим територіальній громаді Ужгорода завдано матеріальну шкоду у зазначеному розмірі. Усе підтверджено висновками судового експерта.

Для забезпечення повернення бюджетних коштів та недопущення порушення прав територіальної громади департамент міського господарства Ужгородської міської ради звернувся з позовом до суду.
Наразі рішення Західного апеляційного господарського суду набуло законної сили і розпочинається процедура примусового стягнення, поінформували з департаменту міського господарства.

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...