Погода Ужгород, Закарпаття 16 °C
Понеділок, 20 травня 2019 року
  Останні новини:
   

У Тернопільській області станом на 11 годину проголосували 11,6 % виборців

квітня 21
13:57 2019

За даними сайту Центральної виборчої комісії, станом на 11 годину 11,6% мешканців Тернопільської області взяли участь у голосуванні 21 квітня на чергових виборах Президента України.

На сайті ЦВК опубліковані відомості щодо активності участі виборців у голосуванні. За цими даними найвища явка громадян зафіксована в окрузі №163, там проголосували більше 12,8% виборців, а найнижча в окрузі №167, правом голосу тут скористалися близько 10,7% громадян.

"Якщо порівняти явку виборців сьогодні станом на 11 годину із днем голосування 31 березня, то вона трішки нижча, різниця близько 1%. Але голосування продовжується і триватиме до 20 години", - каже координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області Ольга Галушка.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Подібні новиниПопулярні новини

У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки: відео про його водіння "гуляло" соцмережами

    У

Патрульні вкотре притягнули водія маршрутного транспортного засобу до адміністративної відповідальності 5 травня, у соціальній мережі Facebook з'явилось відео, ...