Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Середа, 19 червня 2019 року
  Останні новини:
   

ДП "Рахівське ЛДГ" отримало нового очільника

квітня 15
18:30 2019

 

Сьогодні, 15 квітня, колективу державного підприємства "Рахівське лісове дослідне господарство" представлено нового керівника. Ним, згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 02.04.2019 року №163-К, призначено Миколу Грапинюка, інформує прес-служба ЗОУЛМГ.

З наказом присутніх наради працівників апарату та державної лісової охорони підприємства ознайомив начальник обласного управління Валерій Мурга, який побажав Миколі Юрійовичу успіхів в роботі, а колективу – розуміння й підтримки, злагодженості в основному спільному завданні – охороні й збереженні лісових ресурсів та приведення підприємства до одного з кращих не тільки в області а й в Україні.

У нараді взяли участь також голови Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба та районної ради Василь Дан, які побажали новопризначеному керівникові спроектувати роботу лісового господарства району так, аби бути в рейтингу одного з найуспішніших лісогосподарських підприємств держави, з відповідним показником позитивної динаміки розвитку.

У вступному слові до колективу Микола Грапинюк озвучив своє бачення розвитку лісгоспу, а враховуючи те, що в лісовому господарстві Микола Юрійович людина не нова і за спиною не один десяток років досвіду роботи в галузі, організаторських здібностей йому не позичати, тож роботу нового керівника оцінюватимуть не лише лісівники, а й громада району ввіреного йому лісогосподарського підприємства.

Подібні новиниПопулярні новини

16-річний хмельничанин зник, коли святкував з друзями випускний на березі озера (Фото)

    16-річний

Десятки працівників поліції та рятувальників були задіяні на пошуки 16-річного мешканця Нетішина, який пішов з друзями святкувати випускний на березі озера та ...