Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Чим сьогодні займаються комунальники Ужгорода

березня 25
13:37 2019

Сьогодні в Ужгороді встановлюють нову лінію освітлення та світильники на внутрішньоквартальній території за адресою: вулиця Бориса Тлехаса, 82, 86. Вуличне освітлення відновлюють на вулицях Закарпатській, Івана Франка, на вулиці Івана Сільвая ремонтують трансформаторну підстанцію.

Працівники "УжАгроміксу" висаджують дерева (сакури) на вулиці Марії Заньковецької. Обслуговуючі підприємства прибирають закріплені за ними території, "АВЕ Ужгород" ліквідовує стихійні сміттєзвалища на вулицях Польвій , Одеській, Антонія Годинки, Адама Міцкевича, Вячеслава Чорновола, біля школи №6. На Пагорбі Слави проводять обрізку живоплоту, прибирають та вивозять сміття.

Продовжується капітальний ремонт пішохідної зони набережної Незалежності, проїжджої частини площі Шандора Петефі, тротуарів на вулиці Шумній. Поточний ремонт проводять на вулицях Василя Докучаєва, Василя Комендаря та Іштвана Сечені.

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...