Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Львові поліцейські охорони затримали «грабіжника» банку

березня 25
12:21 2019

До приміщення кредитно-фінансової установи зайшов чоловік. В  операційному залі він, обравши зручний момент, під погрозою застосування вогнепальної зброї почав вимагати грошові кошти. Працівниця каси, скориставшись тривожною кнопкою, повідомила про це на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони у Львівській області. Звідти інформацію було передано наряду реагування поліції охорони та в чергову частину територіального відділу поліції.

Поліцейський, який забезпечував охорону даного банку, отримавши інформацію про спрацювання тривожної сигналізації та побачивши на відеомоніторах зловмисника, заблокував виходи із закладу. Після цього дав команду чоловікові кинути зброю та лягти обличчям до підлоги. Тим часом прибув наряд реагування поліції охорони, який і затримав злочинця.

Подібні навчання проводяться для відпрацювання на практиці навичок оперативного реагування та припинення правопорушень. Вони також дають змогу перевірити професійність нарядів та їхню здатність ефективно діяти у непередбачуваних ситуаціях.

Управління поліції охорони у Львівській області

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...