Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Поточна ситуація на ринку дає можливість не підвищувати ціну на газ – Президент

березня 25
09:45 2019

Президент Петро Порошенко прогнозує можливість не підвищувати ціну на газ, у зв'язку зі зміною оптової ціни на газових ринках. "Поточна ситуація на ринку дає можливість стверджувати, зараз з'явилася ця аргументація, що буде можливість в травні ціни на газ не підвищувати", – сказав Петро Порошенко в ефірі одного з центральних телеканалів.

Глава держави зауважив, що послуговується відповідною інформацією, оприлюдненою НАК "Нафтогаз" і Урядом. Він також нагадав, що за умовами контракту від 2009 року, Україна була зобов'язана платити за 42 млрд куб. метрів незалежно від того, чи споживала вона такий об'єм чи ні. Президент зауважив, що у 2017 році Україна спожила газу лише 14 млрд куб. метрів, а у 2018 році – 10,5 млрд куб. метрів.

"Якщо наша програма збільшення енергоефективності, наша програма енергозбереження, наша програма збільшення вітчизняного видобутку буде продовжена – починаючи з 2023 року Україна буде енергетично незалежною. Ми перестанемо купляти імпортний газ", – підкреслив Глава держави. Петро Порошенко наголосив, що це буде крок до реального ринкового зменшення купівельної ціни на газ.

Президент відзначив: "Поточна ситуація на ринку дає можливість не підвищувати ціну на газ".

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...