Соціум

У Хмельницькому поліцейські разом з молоддю замальовували написи, які рекламують наркотики (Фото)

 

Сьогодні, 22 березня, працівники управління протидії злочинності ГУНП в Хмельницькій області разом з молоддю та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет.

“Соль”, “фен”, “спайси” — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони закликають молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет та популярні месенджери.

— Сьогодні ми разом з небайдужою молоддю проводимо в місті акцію “СТОП-НАРКОТИК”, метою якої є знищення написів, які рекламують продаж наркотиків, — розповідає Сергій Кемінь, заступник начальника управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області. — На жаль, щодня у місті з'являються нові написи, але ми повинні їх вчасно знищувати, щоб це зло не поширювалось. Тож закликаю долучатися до такої ініціативи усіх небайдужих.

Працівники комунальних служб не завжди оперативно замальовують такі написи на стінах, тож сьогодні за справу вирішили взятися поліцейські, яким допомагали учні ВПУ №25 м. Хмельницького та представники громадських організацій.

Варто зазначити, що правоохоронці вже не вперше проводять подібні акції, закликаючи тим самим громадян не бути байдужими і долучатися до знищення такої негативної реклами, інформує поліція Хмельницької області.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

37 − 32 =