Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Українець намагався провезти через митницю у паливному баці цигарки

березня 23
10:41 2019

Вчора, на митному посту "Ужгород" працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили незаконне вивезення до країн ЄС тютюнових виробів.
Переміщував цигарки через митний кордон громадянин України автомобілем "VOLKSWAGEN PASSAT" із іноземною реєстрацією.
Формою проходження митного контролю українець обрав "зелений коридор". При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.
На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення повного огляду.  Відтак,  при проведення повного огляду автомобіля митники виявили приховані від митного контролю цигарки – 300 пачки "MARVEL" без акцизних марок України.
Цигарки були приховані у спеціально виготовленому тайнику паливного баку автомобіля.
Таким чином, громадянин Угорщини вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та автомобіль вилучено.
ДФС у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...