Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Четвер, 20 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Перечинській ОТГ планують відродити активний молодіжний рух

березня 22
10:37 2019

Активна молодь допоможе Перечину проаналізувати потреби та знайти шляхи втілення ідей та ініціатив, а також покращить комунікацію та співпрацю між громадою та владою. Про це домовились на публічній консультації із зацікавленими сторонами, яку організувала ГО "Центр UA".

На зустрічі представники локальних органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та активної молоді обговорили можливі способи та механізми взаємодії молоді з владою для її участі в розробці та прийнятті важливих рішень для життя громади.

Як зазначив волонтер проекту "Створення Фонду громади м.Перечин " в 2007-2010  Микола Радченко, сьогодні молодь має величезну кількість можливостей, які, до прикладу, не були відчутні ще 10 років тому: "Закликаю користуватися ними, тому що поки не встанеш і не почнеш діяти сам, нічого не зміниться. Ми, як активні волонтери з досвідом, долучимося тими ресурсами, які є в нас для ефективної та коректної роботи".

Всіляко допомагати активній молоді громади у її об'єднанні обіцяє і виконавчий директор Благодійного фонду "Центр громадських ініціатив" Оксана Кидора: "Ми готові допомогти молодіжній ініціативі в питаннях організації процесу зустрічей, проведення акцій та надання технічного обладнання або навіть приміщення для зустрічей – головне активність та зацікавленість".

Влада громади отова також йти на зустріч молодим людям. Провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, сім'ї та спорту Перечинської міської ради Микола Годований зазначив про те, що керівництву громади слід спочатку зрозуміти потреби та запити молоді, щоб мати змогу їй підтримати та допомогти у розвитку: "Є багато пропозицій для розвитку теплих відносин між молоддю та представниками влади. Будемо раді допомогти молоді в процесі саморганізації та активної діяльності".

Серед перших запланованих заходів обговорених в рамках зустрічі стане ініціатива учениці Перечинської гімназії Яни Дуран, а саме створення  "English Club"  - клубу для спілкування англійською мовою, діяльність якого координуватиме волонтер Корпусу Миру в Перечинській ОТГ – Сем Любберс.

Мені приємно, що ми провели цю зустріч за участі всіх зацікавлених сторін і не тільки  конструктивно поговорили , але і обумовили план подальших дій в напрямку створення активного молодіжного органу в Перечині , каже Ігор Вишняк – координатор ЦЕНТР UA в Закарпатській області.

За результатами публічної дискусії учасники домовилися про спільну зустріч на базі місцевих шкіл для розроблення плану дій по створенню та функціонуванню активного молодіжного руху в Перечині.

Подібні новиниПопулярні новини

Резонансна ДТП в Ужгороді: прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо власника Porsche (Відео)

    Резонансна

У справі резонансної ДТП, яка трапилася 15 червня на Слов'янській набережній в Ужгороді, з'явилося ще одне кримінальне провадження. Прокуратура зареєструвала ...