Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

На кордоні львівські митники вилучили давні монети (Фото)

березня 18
11:51 2019

Внаслідок скоординованих спільних заходів працівників Львівської митниці ДФС та співробітників управління СБУ у Львівській області викрито спробу незаконного вивезення з України 29 старовинних монет Так, громадянин Німеччини, що прямував до Республіки Польщі через митний пост "Шегині – Медика" автомобілем "SKODA FABIA", для перетину
кордону обрав смугу руху "зелений коридор". Однак під час митного контролю виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню. І не даремно. У салоні в альбомах митники виявили 29 монет, серед яких періоду царської Ро сії різного номіналу 1863 - 1916 років, дві монети з написом "Денга" 1743 та 1746 років та інші.

Відповідно до ч. 1 ст. 197 Митного кодексу України, у випадках, передбачених законом, на окремі товари встановлюються обмеження щодо їх переміщення через митний кордон України. Митний контроль та митне оформлення таких монет здійснюють митниці ДФС на підставі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей з території України, виданого Мінкультури України за формою, встановленою постановою № 984.

За ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Монети вилучено, їх скерують на експертизу.

ДФС у Львівській області

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...