Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Львівські митники виявили невідповідність у документах з пиломатеріалами та обладнанням

березня 18
09:57 2019

В один з підрозділів митного оформлення Львівської митниці ДФС було подано товаросупровідві документи на вантаж "Пиломатеріали необрізні породи сосна та бук". Одне з приватних підприємств Львівської області відправляло їх в Польщу. Під час митного контролю виникла підозра щодо відповідності переміщуваного товару даним зазначеним у товаросупровідних документах. Тому було проведено лісотоварознавче дослідження щодо відповідності приналежності товару до його задекларованої назви, породи деревини та кількості переміщуваного товару. Згідно з висновком експерта встановлено, що окрім заявлених товарів, у вантажівці був майже куб дощок породи вільха.

В іншому випадку, під час митного оформлення, працівники митниці виявили невідповідність у документах щодо ваги стрічкової пилорами та багатопильного верстату для порізки дерева, які ввозили в Україну з Литви.

В обох випадках керівники підприємств вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто подали органу доходів і зборів, як підстави для переміщення товарів документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару його кількості, ваги та вартості.

ДФС у Львівській області

Подібні новиниПопулярні новини

У центрі Львова серед білого дня обікрали жінку з дитиною

    У

Злодій скористався веселою метушнею у центрі міста під час міського розважального заходу, інформує патрульна поліція Львівської області. Вчора вдень на ...