Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Міжнародний аеропорт "Ужгород" відновив роботу (Фото, відео)

березня 15
20:25 2019
 

Міжнародний аеропорт "Ужгород" 15 березня відновив роботу після трирічної перерви і прийняв перший регулярний рейс із Києва.Про це заявив Президент Петро Порошенко у виступі на засіданні Ради регіонального розвитку Закарпатської області, повідомляє Укрінформ.

"Хочу вас усіх привітати — сьогодні ми з вами в Ужгороді зустріли відновлений регулярний рейс Київ-Ужгород. Аеропорт запрацював. Президент особисто переконався, і зараз поставлено завдання, щоб рейси виконувалися частіше", - сказав Петро Порошенко.

Він акцентував, що закарпатці мають витрачати годину, а не 13-14 годин, щоб дістатися до Києва.

"Ми маємо привести на Закарпаття туристичний потік, і через літаки, і через потяги збільшити той потенціал, який має регіон", - наголосив Президент.

Як повідомлялося, 1 березня Президент Петро Порошенко заявив, що після переговорів з президентом Словаччини Андреєм Кіскою робота аеропорту Ужгорода з 15 березня буде відновлена і раз на тиждень буде виконуватися рейс сполученням Київ-Львів-Ужгород.

Аеропорт "Ужгород" унікальний тим, що літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір Словаччини.

Фото: twitter.com/poroshenko

Відео Marina Tomko:

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...