Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатські прикордонники долучилися до відзначення 80-тої річниці проголошення Карпатської України

березня 15
19:36 2019

 

До урочистостей, в яких взяв участь Президент України Петро Порошенко, урядовці, керівництво краю, очільники установ та відомств області, духовенство долучились також військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону імені Героїв Карпатської Січі та військовослужбовці Чопського прикордонного загону, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

У меморіальному парку "Красне Поле" Глава держави наголосив, що проголошення незалежності Карпатської України, проголошення нашої державності було актом сміливості і патріотизму. "Значення її відразу зрозуміли і розділені кордонами українці, і увесь світ. Державність української мови, прапор, гімн, тризуб Володимира Великого на гербі – Карпатська Україна закладала основи майбутньої соборної України", - зазначив Петро Порошенко. Президент нагадав, що "80 років тому саме тут, на Красному Полі, у важкому і нерівному бою із переважаючими силами загарбників зійшлися бійці Карпатської Січі". "Тут для України де-факто почалася Друга світова війна, тут почався український опір найкривавішим тоталітарним режимам ХХ століття", - додав він.

Прикордонники разом з усіма присутніми вшанували світлу пам'ять захисників України хвилиною мовчання. 

Після урочистостей прикордонники поклали квіти до могили Героїв Карпатської України,  у селищі Рокосово.

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...