Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Черги вантажівок на кордоні: як не втратити європейських партнерів (Відео)

березня 15
16:57 2019

 

Після подій 2014 року в Україні, через зміну політичного вектору, левова частка українських вантажних перевізників переорієнтувалася на ринок Європи. Українські водії все частіше укладають договори на доставку товарів до країн ЄС та у зворотному напрямку. Така співпраця стала вигідною не тільки для підприємців, але і для держави вцілому. Для доставки товару водії заправляють чималу кількість пального, акциз з якого добряче поповнює держбюджет, ці кошти далі спрямовують на покращення інфраструктури. Крім того, це ще й чимало робочих місць: сплачуючи податки, підприємці наповнюють бюджет України. Крім того – водії постійно оновлюють автопарк – більшість українських фур, які здійснюють міжнародні перевезення, – це авто стандарту євро 5 та євро 6, як і вимагає цього ЄС. Відповідно, ці машини є екологічно безпечні. Та найбільша проблема у перевізників виникає саме на кордонах. Через черги робота водіїв вкрай ускладнюється.

Деталі у відео УжІнформ:

 

 


Ця публікація (стаття, аналітичний звіт, тощо) була підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю "ПП Закарпатського інформаційного центру" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...