Погода Ужгород, Закарпаття 7 °C
Субота, 23 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Львівські фіскали виявили незаконну схему реалізації та обігу паливно-мастильних матеріалів

березня 15
14:47 2019

 

В рамках операції "Акциз-2019" податковими міліціонерами Головного управління ДФС у Львівській області проведено заходи, спрямовані на виявлення і припинення неправомірної реалізації та обігу паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів, невідомого походження через мережу незаконно діючих АЗС, інформує ГУ ДФС у Львівській області.
В межах кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів) та на виконання ухвал Сихівського районного суду м. Львова, у березні 2019 року проведено ряд слідчих дій у місцях зберігання і реалізації нафтопродуктів, за наслідками яких у резервуарах ємністю і об'ємом близько 95 тон виявлено паливно-мастильні матеріали (дизпаливо та скраплений газ).
Тривають подальші невідкладні слідчі дії.

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...