Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір із боксу «Uzhhorod challenge 2019»

березня 06
15:55 2019

 

Цієї п'ятниці, 8 березня, в ужгородському спорткомплексі "Юність" стартує дводенний міжнародний турнір із боксу "Uzhhorod challenge 2019", який збере понад сотню спортсменів з усієї України, а також із Німеччини, Угорщини та Словаччини.

За офіційним регламентом, змагання розпочнуть о 9.00 із зважування учасників, далі проведуть двобої в різних вагових категоріях. О 12.00 відбудеться урочисте відкри

ття з парадом учасників денного турніру, зокрема боксерів з Донецької, Запорізької, Івано-Франківської та Закарпатської областей, а також команд з Німеччини, Угорщини та Словаччини. О 19.00 зважуватимуть боксерів вечірнього турніру, відбудеться фотосесія бійців "face to face" категорії "Елітні боксери" (19+).

Другого дня, 9 березня, о 10.00 стартують фінальні двобої денного турніру, а в 15.00 – урочисте нагородження призерів. О 19.00 розпочнеться вечірній гала-концерт, а також офіційне відкриття категорії "Елітні боксери", у якій у десяти двобоях змагатимуться команди з Німеччини та України. Анонсують і виступи танцювальних колективів.

Ужгородська федерація боксу запрошує представники ЗМІ та всіх поціновувачів боксу. Вхід на турнір вільний, інформує прес-служба міськради.

.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...