Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
Понеділок, 25 березня 2019 року
  Останні новини:
   

«Опора» підрахувала, що протягом лютого Закарпаття відвідали три кандидати у Президенти

березня 02
13:50 2019

Громадянська мережа ОПОРА оприлюднила інформацію про політичну активність кандидатів у Президенти на Закарпатті протягом лютого 2019 року. Так, у лютому на Закарпатті вчасно запрацювали 6 окружних виборчих комісій. Перші засідання 19 та 20 лютого пройшли відкрито для журналістів і спостерігачів та без провокацій. Ці окружні виборчі комісії до 12 березня повинні у своїх округах утворити дільничні виборчі комісії, де 31 березня (у випадку повторного голосування – 21 квітня) відбудеться голосування.

Щодо самих кандидатів, то у лютому Закарпатську область особисто відвідали лише троє з 44 кандидатів у Президенти. Володимир Зеленський приїхав, як представник команди "Студії "Квартал 95", яка дала ужгородцям комерційний концерт. Андрій Садовий відвідав Ужгород та Мукачево, де на центральних площах зустрічався з виборцями у форматі розмови за какао. А Валентин Наливайченко під час свого візиту до Ужгорода провів прес-конференцію для журналістів та зустріч із виборцями у приміщенні Закарпатського обласного лялькового театру. 

Подібні новиниПопулярні новини

На дорозі «Мукачево – Рогатин» взялися за ремонт дороги

    На

У суботу (23.03) на автодорозі "Мукачево –Рогатин" дорожники почали попередні ремонтні роботи. – Техніка знімає верхній шар асфальту, вірніше, те, що від нього ...