Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Середа, 22 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Найвища якість: на міжнародній виставці в Європі представили українську сіль

лютого 26
09:57 2019

Сіль – це найцінніший, створений природою, продукт моря, який зберігся в надрах землі в первозданному вигляді через мільйони років, без дії на нього продуктів діяльності людини та інших техногенних впливів.

Найдоступнішим і багатим джерелом мікроелементів є морська сіль і її відкладення у вигляді кам'яної солі.

Кам'яна сiль містить: до 98,2% NaCl, калій, кальцій,  залізо, магній, марганець і ще близько 80 інших дуже необхідних організму мінеральних елементів, навіть золото і срібло!

Сіль кам'яну створила природа 250 мільйонів років тому і вона безпосередньо надходить до Вашого столу в первозданному вигляді.

Державне підприємство "Артемсіль" виробляє продукцію в основному без добавок у вигляді меленої, просіяної, знепиленої солі – продукт призначений для харчування.

Прагнучи забезпечити попит покупців, охочих купувати сіль без природних "сірих" включень, створена продукція "оптично сортована" яка виконується із застосуванням машин з аналогічною назвою.

NobilexGroup являється представником державного підприємства "Артемсіль". Наша компанія отримує нові партії різноманітної солі на свої склади як у Львові так і на Закарпатті.

Довідка: Нещодавно, в м. Берлін відбулася міжнародна виставка-ярмарок "Зелений тиждень", на якій представник NobilexGroup Іван Ігнац представив весь асортимент фасованої продукції, включаючи, нові його види, зокрема сіль оптично сортовану, яка вже з'явилась в українських торговельних мережах.

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...