Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
Понеділок, 25 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Найвища якість: на міжнародній виставці в Європі представили українську сіль

лютого 26
09:57 2019

Сіль – це найцінніший, створений природою, продукт моря, який зберігся в надрах землі в первозданному вигляді через мільйони років, без дії на нього продуктів діяльності людини та інших техногенних впливів.

Найдоступнішим і багатим джерелом мікроелементів є морська сіль і її відкладення у вигляді кам'яної солі.

Кам'яна сiль містить: до 98,2% NaCl, калій, кальцій,  залізо, магній, марганець і ще близько 80 інших дуже необхідних організму мінеральних елементів, навіть золото і срібло!

Сіль кам'яну створила природа 250 мільйонів років тому і вона безпосередньо надходить до Вашого столу в первозданному вигляді.

Державне підприємство "Артемсіль" виробляє продукцію в основному без добавок у вигляді меленої, просіяної, знепиленої солі – продукт призначений для харчування.

Прагнучи забезпечити попит покупців, охочих купувати сіль без природних "сірих" включень, створена продукція "оптично сортована" яка виконується із застосуванням машин з аналогічною назвою.

NobilexGroup являється представником державного підприємства "Артемсіль". Наша компанія отримує нові партії різноманітної солі на свої склади як у Львові так і на Закарпатті.

Довідка: Нещодавно, в м. Берлін відбулася міжнародна виставка-ярмарок "Зелений тиждень", на якій представник NobilexGroup Іван Ігнац представив весь асортимент фасованої продукції, включаючи, нові його види, зокрема сіль оптично сортовану, яка вже з'явилась в українських торговельних мережах.

Подібні новиниПопулярні новини

На дорозі «Мукачево – Рогатин» взялися за ремонт дороги

    На

У суботу (23.03) на автодорозі "Мукачево –Рогатин" дорожники почали попередні ремонтні роботи. – Техніка знімає верхній шар асфальту, вірніше, те, що від нього ...