Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 16 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

«Закарпаттяенергозбут» про проблематичність оплати через термінали та електронні системи банків

лютого 12
15:59 2019

 

Упродовж останніх днів багато скарг надходить до ТОВ "Закарпаттяенергозбут" з приводу неможливості оплатити рахунки за спожиту електроенергію через термінали окремих банків, зокрема, "ПриватБанку" та в системі "Приват24". 

ТОВ "Закарпаттяенергозбут" інформує, що між товариством та "ПриватБанком" ще наприкінці січня 2018 року укладено угоду щодо приймання платежів від споживачів. Проте через певні причини, не залежні від енергопостачальника, у електронних системах згаданого банку не "підтягує" реквізити  ТОВ "Закарпаттяенергозбут". У "ПриватБанк" запевнили дирекцію товариства про максимально оперативне вирішення питання.

Зі свого боку нагадуємо споживачам, що оплачувати рахунки через термінали, інші електронні сервіси "ПриватБанку", як і інших банків, можна, якщо ввести вручну всі реквізити, вказані у Ваших квитанціях. Також реквізити можна знайти на офіційному сайті ТОВ "Закарпаттяенергозбут" ТУТ. 

Нагадуємо, що легко контролювати і оплачувати рахунки за спожиту електроенергію можна через електронну абонентську книжку, на яку можна зайти через офіційний сайт ТОВ "Закарпаттяенергобут".    

У разі виникнення питань чи за додатковою інформацією звертайтеся за номером кол-центру ТОВ "Закрапаттяенергозбут": 0-800-50-59-60.

Дирекція ТОВ "Закрапаттяенергозбут" вдячна споживачам за порозуміння. 

Адміністрація ТОВ "Закрапаттяенергозбут"

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині розшукують групу злочинців (Фото)

    На

Працівники Рівненського відділу поліції розшукують жителів Рівненщини та Закарпатської області, які переховуються від органів досудового розслідування та ...