Соціум

«Закарпаттяенергозбут» про проблематичність оплати через термінали та електронні системи банків

 

Упродовж останніх днів багато скарг надходить до ТОВ “Закарпаттяенергозбут” з приводу неможливості оплатити рахунки за спожиту електроенергію через термінали окремих банків, зокрема, “ПриватБанку” та в системі “Приват24”. 

ТОВ “Закарпаттяенергозбут” інформує, що між товариством та “ПриватБанком” ще наприкінці січня 2018 року укладено угоду щодо приймання платежів від споживачів. Проте через певні причини, не залежні від енергопостачальника, у електронних системах згаданого банку не “підтягує” реквізити  ТОВ “Закарпаттяенергозбут”. У “ПриватБанк” запевнили дирекцію товариства про максимально оперативне вирішення питання.

Зі свого боку нагадуємо споживачам, що оплачувати рахунки через термінали, інші електронні сервіси “ПриватБанку”, як і інших банків, можна, якщо ввести вручну всі реквізити, вказані у Ваших квитанціях. Також реквізити можна знайти на офіційному сайті ТОВ “Закарпаттяенергозбут” ТУТ. 

Нагадуємо, що легко контролювати і оплачувати рахунки за спожиту електроенергію можна через електронну абонентську книжку, на яку можна зайти через офіційний сайт ТОВ “Закарпаттяенергобут”.    

У разі виникнення питань чи за додатковою інформацією звертайтеся за номером кол-центру ТОВ “Закрапаттяенергозбут”: 0-800-50-59-60.

Дирекція ТОВ “Закрапаттяенергозбут” вдячна споживачам за порозуміння. 

Адміністрація ТОВ “Закрапаттяенергозбут”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 36 = 46