Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

У Хмельницькому відбудеться RespublicaFEST

січня 30
19:58 2019

 

Впродовж 30 серпня - 1 вересня на фестивалі звучатиме рок, поп та електронна музика, повідомляє Depo.Хмельницький.

За словами організатора RespublicaFEST Андрія Зоіна, на фестивалі звучатиме рок, поп та електронна музика. Запланували славнозвісний музичний фестиваль на 30 серпня - 1 вересня.

"У нас є два фестивалі: Respublica FAMILY FEST в Кам'янці-Подільському і RespublicaFEST в Хмельницькому. Ці два фести відрізняються музикою, - каже він. - Минулого року ми вже проводили FAMILY FEST в Кам'янці, але влітку там завжди мало людей.Тому цього року перенесли його на вересень. Зараз ми пишемо багато грантових проектів, тому що проводити фестивалі за рахунок проданих квитків не можливо. Готуємо екологічні проекти та проекти на інклюзію."

Паралельно організатори вже ведуть шукають гурти, які можуть стати хедлайнерами майбутнього фестивалю.

"Ми проводимо перемовини з реп-виконавицею Альона Альона, гурт "Без обмежень", KAZKA, The Hardkiss. Мають бути відомі топові виконавці, - додає організатор. - Буде "упор" на електронну музику, бо фестиваль, який повністю заточений під рок-музику, у Хмельницькому вже є. У нас буде більш акустичний формат. Мінімум три сцени, щоб не відходити від стандартів."

Як і минулого року, організатори планують замовити брендовані склянки з твердого пластику з логотипом RespublicaFEST. Щоправда, цього року їх буде значно більше. Завдяки цьому проекту, організатори фестивалю намагаються зменшити кількість сміття та використання одноразових пластикових склянок, що тоннами залишаються після подібних заходів.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія кравця Іштвана Олчварі (Фото)

    Втрачений

  Родина Олчварі колись була в Ужгороді дуже великою і відомою, натомість зараз тут проживає лише одна людина з цим прізвищем. Камілла Олчварі про своїх ...