Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

На Закарпатті керівників штабів мають лише 4 осередки парламентських партій

січня 27
13:56 2019

Як повідомляє громадська мережа "ОПОРА", станом на 25 січня зі шести парламентських партій, які мають свої фракції у Верховній Раді, чотири вже мають зареєстрованих кандидатів у Президенти ("Об'єднання "Самопоміч", ВО "Батьківщина", Радикальна партія Олега Ляшка, "Опозиційний Блок"). Однак на Закарпатті штаби зареєстрованих та потенційних кандидатів від парламентських партій ще не запрацювали на повну.

Так, передвиборчий штаб обласного осередку партії "Народний Фронт" почне роботу після з'їзду партії, який відбудеться на початку лютого. Штаб закарпатського осередку партії ВО "Батьківщина" вже діє, і очолив його обласний депутат Олександр Кеменяш.

В обласному осередку партії "Об'єднання "Самопоміч" передвиборчий штаб очолив колишній голова Рахівської райради Іван Сурмачевський. А керівником штабу Радикальної партії Олега Ляшка, який також розпочав свою діяльність на Закарпатті, став колишній міський депутат Мукачева Володимир Шубець.

Закарпатський осередок політсили "Опозиційний блок", який очолює колишній голова ОДА Олександр Ледида, ще передвиборчого штабу не має. Так само, як і закарпатський осередок партії "БПП "Солідарність", який розпочне роботу після реєстрації кандидата від партії. Там також повідомили, що штаб очолить голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, що, на думку "ОПОРИ" є порушенням принципу рівності прав і умов участі кандидатів у виборчому процесі (ст. 3 Закону України "Про вибори Президента України"), який полягає в  забороні втручання органів державної влади у виборчий процес.  

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...