Соціум

Від Австралії, Нової Зеландії та Японії до Європи, Канади та США – Президент розповів про міжнародну підтримку України

Міжнародна підтримка України у її боротьбі за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність проти російської агресії є дуже міцною. Про це у рамках візиту до Давосу повідомив Президент Петро Порошенко.

“Ви пам'ятаєте, що чотири роки постійно говорили про втому від України, що ніхто вже не зацікавлений в Україні. Хто казав це? Путін. Чому? Бо це те, чого він хоче. Завдяки нашим друзям та партнерам ми продемонстрували, що потужна віра в українське майбутнє, потужна підтримка реформ в Україні є ключовим питанням для всіх наших міжнародних партнерів”, – зазначив він.

Протягом двох днів візиту до Давосу відбулося біля 20 офіційних зустрічей Президента зі світовими лідерами. Зокрема, відбулися змістовні переговори з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Заступником Голови Китайської Народної Республіки Ван Цішанєм, Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем, новобраним Президентом Федеративної Республіки Бразилія Жаіром Болсонаро, Президентом Польщі Анджеєм Дудою, Президентом Литви Далєю Грібаускайтє тощо.

“У Давосі я зустрівся з Ангелою Меркель та багатьма іншими європейськими лідерами. Я мав зустріч з Генеральним секретарем ООН щодо обговорення, яке ми матимемо 20 лютого, про ситуацію на окупованій території Донбасу та в Криму в ГА ООН, про миротворців. Ми скоординували міжнародні зусилля, щоб мати єдину позицію”, – розповів Глава держави.

У коментарі одному з українських телеканалів Петро Порошенко розповів про деякі деталі зустрічі з Ангелою Меркель. У розмові політиків йшлося про запобігання втручання РФ у вибори та кібербезпеку. Водночас, він підкреслив, що не може розкривати зміст домовленостей, що стосуються співпраці спецслужб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

68 − 63 =