Події

Загублений у Карпатах киянин знайшовся (Оновлено)

 

Закарпатські рятувальники знайшли загубленого лижника. Про це інформує МВС України.

“Станом на 23:00 надійшла інформація від пошукової групи, що вони знайшли туриста, пошуки якого тривали з 6 січня. Рятувальники транспортували його до найближчого населеного пункту де передали до лікарів швидкої допомоги. Наразі хлопцем опікуються медики. Деталі згодом,” – повідомляє їхня прес-служба.

Нагадаємо, Ігор Грищенко, якого вже чотири дні рятувальники розшукували у Карпатах,  близько 17 години сам зателефонував на 101. Він пояснив, що знаходиться у будиночку лісника біля невеликої річки, але де саме – не знає.

Вишка зв'язку запеленгувала дзвінок і визначила, що він надійшов зі Свалявського району. Рятувальники вираховують його кординати.

В прес-службі, У ДСНС в Зaкaрпaтській облaсті видaнню 0312 підтвердили отримaну інформaцію і розповіли, що о 16.45 нaдійшло повідомлення до рятувaльної служби Свaляви від Ігорa. Він повідомив де знaходиться тa розповів, що чув гуркіт геліпкотерa, aле не встиг розклaсти бaгaття, щоб дaти знaти про себе.

Почувaє себе добре.

Нагадаємо, киянин пропав на Міжгірщині ще чотири дні тому. Вчора зумів з товаришем вийти на зв'язок. 

У рятувальній операції наразі беруть участь 39 рятувальників та 7 одиниць техніки. Долучилися і представники спеціалізованого центру швидкого реагування м. Дрогобич та волонтери. Сьогодні залучили і гвинтокрили.

 

Більше у відео 2+2:

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

91 − = 81