Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 19 січня 2019 року
  Останні новини:
   

До Ужгорода приїхали колядувати діти зі словацького міста Вранов-над-Топльоу (Фото)

січня 09
15:25 2019

 

Дітки зі словацького міста Вранов-над-Топльоу, які приїхали на Закарпаття з колядками та вертепом у рамках дружньої різдвяної акції, сьогодні завітали в Ужгородську міську раду. На першому поверсі адмінбудівлі, біля Центру надання адміністративних послуг юні колядники показали вертепне дійство, багато співали та віншували, інформує прес-служба міськради.

Подивитися виступ зібралися керівництво та працівники міської ради, прийшли також Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта, Почесний консул України у Словаччині Станіслав Обіцький, який і організував приїзд, Почесний консул Словаччини в Україні Олег Адамчук.

Словацькі колядники приїздять уже ввосьме, але до міської ради Ужгорода завітали вперше. Міський голова Богдан Андріїв подякував діткам та їхнім мистецьким керівникам, за чудовий виступ, дипломатам за організацію поїздки на Закарпаття і наголосив: "Щире спасибі всім словацьким друзям, як долучилися до святкування, це свідчить, що у нас із найближчими сусідами немає кордонів".

Усі юні колядники в Ужгородській міській раді отримали солодкі подарунки.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...