Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Четвер, 20 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Як ужгородська малеча з патрульними святкувала (Фото)

січня 07
16:29 2019

 

Сьогодні на площі Народній в Ужгороді було гучно, адже тут зібралося чимало батьків з дітлахами, щоб відсвяткувати Різдво з копами, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Покататися на службовому авто патрульних, а заодно й покричати в гучномовець та увімкнути сирену, знайшлося чимало охочих.

У той час батьки мали змогу одягнути окуляри, що імітують стан алкогольного сп'яніння, щоб зрозуміти – керувати автомобілем у такому стані не можна!

Захоплені дитячі очі з цікавістю розглядали патрульних роти тактико-оперативного реагування та їх екіпірування. А дехто навіть й приміряв. Не менше їм сподобався й автомобіль роти ТОР.

А ще ми розповідали, що необхідно мати патрульному щодня на службі та як цим послуговуватися. Йдеться про нагрудні камери, рації, планшет, прилад для вимірювання швидкості TruCam, Драгер для визначення стану алкогольного сп'яніння, спецзасоби, тощо.

Дехто з дітлахів навіть поколядував з патрульними й отримав ласощі за гарну й щиру коляду.

Подібні новиниПопулярні новини

Ужгородський замок знову став місцем археологічних розкопок (Фото)

    Ужгородський

На території Ужгородського замку знову працюють археологи – тиждень тому там продовжили розпочату минулоріч археологічну експедицію, яка досліджує руїни ...