Погода Ужгород, Закарпаття 5 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 19 березня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді вшановували ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції

грудня 13
17:01 2018

 

 Відбулося спільне засідання за участю керівництва міста, правління громадської організації "Союз Чорнобиль України" (голова Ужгородської міської організації "Союз Чорнобиль України" - Олександр Чемет). Участь у заході взяв і заступник міського голови Олександр Білак.
Наразі на обліку департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради перебувають 679 ужгородців, які мають пільги як постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема: 331 ліквідатор, 158 переселених із Чорнобильської зони, 151 дитина зі статусом потерпілої від Чорнобильської катастрофи, 39 вдів.
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС родини двох десятків учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, у складі яких є особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, діти-сироти, важкохворі, а також багатодітні сім'ї та сім'ї, які втратили годувальника отримають матеріальну допомогу з міського бюджету, інфорумє прес-служба міськради.

Подібні новиниПопулярні новини

Поліція розшукує мешканку Івано-Франківська (Фото)

    Поліція

Жінка 27 лютого 2019 року пішла із дому та по цей час місце перебування невідоме. Прикмети розшукуваної: зріст 165 см, худорлявої статури, волосся коротке чорне, очі ...