Спорт

Ужгородські «Flash girls» взяли участь у змаганнях Всеукраїнської шкільної ліги чирлідингу в Києві

 

Нещодавно, 24 листопада, танцювальний колектив “Flash dance” Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №19 взяв участь у конкурсі сучасної та естрадної хореографії в Івано-Франківську. Під час виступу команда продемонструвала оригінальні номери у різних номінаціях та вікових категоріях. Зокрема, ужгородські танцівники вибороли 1 місце у номінації “Сучасний танець” – за контемпорарі “Пробудження” та 2 місце у номінації “Естрадний танець” – за постановку “За Україну”. Також очільницю колективу Людмилу Кряжеву нагородили Кубком хореографа Західного регіону України з сучасної та естрадної хореографії.
Варто зазначити, що Людмила Олександрівна очолює і гурток чирлідингу, який діє в цьому навчальному закладі з початку 2018-2019 навчального року. Під час занять учасники гуртка вивчають нові танцювальні рухи, поєднують їх з елементами акробатики.
На початку жовтня “Flash girls” взяли участь у фестивалі “JuniorZ” – проекті спортивного руху Олександра Педана. Наступним кроком стала участь команди у змаганнях Всеукраїнської ліги шкільних груп підтримки, якi відбулися 20 жовтня в палаці спорту “Галичина” у Львові. До слова, “Flash girls” протягом трьох місяців підтримують баскетбольну команду БК Ужгород УжНУ-ЗОДЮСШ під час ігор з іншими командами. А днями, 7 грудня, “Flash girls” взяли участь у змаганнях Всеукраїнської шкільної ліги чирлідингу в Києві, звідки привезли кубок і значний досвід боротьби з професійними чирлідерами, інформує прес-служба міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

70 + = 72