Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 18 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Обласні обранці Прикарпаття поставили Гройсману вимогу

грудня 07
13:21 2018
Депутати Івано-Франківської облради вимагають від уряду скасувати підвищення ціни на газ для населення.

У своєму рішенні обласні обранці Прикарпаття наголошують на неприпустимості підвищення ціни на газ для населення, інформує "Укрінформ".

"Вимагаємо від уряду скасувати постанову про підвищення ціни на газ для населення", - зачитав звернення депутатів до Президента та Прем'єр-міністра України перший заступник голови облради Василь Гладій.

Він назвав це звернення "виваженим, толерантним і таким, що носить виключно соціальний характер".

У зверненні йдеться, що підвищення ціни на газ на 23,5% є не припустимим і таким, що порушує права громадян України та шкодять національній економіці. Тут зазначають, що в Україні щороку видобувають 20,7 млрд м куб. газу, а населення споживає 15 млрд м куб. газу. Обласні депутати посилаються на експертні висновки про те, що собівартість блакитного палива складає 104,5 американських доларів за м куб., а не 248 доларів, які платять сьогодні українці.

Водночас депутати запропонували Кабміну запровадити в країні заходи для розвитку альтернативної енергетики. Серед них – пільгове кредитування підприємств енергетики, монетизацію субсидій, збільшення власного видобутку нафти та газу та інші.

Подібні новиниПопулярні новини

23-річна хмельничанка зарізала турецького далекобійника

    23-річна

  Потерпілий помер від значної крововтрати. Йому нанесли близько 20 ударів ножем у голову, шию та тулуб, зачепивши артерію. Він ще зміг вийти з машини в ...