Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 21 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Іршавські лісівники переглянуть ціни на дрова

грудня 06
14:29 2018

 

Для забезпечення ведення лісового господарства на засадах сталого, економічного обґрунтованого розвитку підприємства, постійного контролю щодо фінансово - господарської діяльності підприємства спрямовану на підвищення продуктивності праці, досягнення найвищих результатів при мінімальних витратах матеріальних, трудових і фінансових ресурсів в Іршавському районі переглянули ціни на дрова для населення.

За словами Руслана Прокопця, наразі нова цінова пропозиція була встановлена, яка на даний час складає 570 гривень за 1 кбм. Ціна вказана за дрова твердолистяних порід для населення на умовах франко-верхній склад (з ПДВ). Внаслідок перегляду, цінова політика встановлена на рівні мінімальної рентабельності, але сформована таким чином, щоб підприємство витримало податкове навантаження та не збанкрутіло.

Варто зазначити, що раніше ціни на твердолистяні дрова вартували в середньому 709 гривень. Основну питому вагу заробітку держпідприємства складає саме реалізація дровяної деревини, що становить 70% від загального обсягу заготівлі.

Руслан Іванович також нагадав, що потрібно для отримання дров:

"Для охочих отримати дрова потрібно з паспортом звернутися в контору лісогосподарського підприємства, яке знаходиться в селі Довге Іршавського району. Потрібно написати заяву відповідного взірця і оплатити дрова в тій кількості, яка потрібна заявнику. Після цього начальник лісогосподарської дільниці проведете отоварення та відгрузку дров на верхньому складі".

Що важливо, державне лісогосподарське підприємство не в змозі доставити дрова "на дом" через відсутність відповідного автотранспорту на підприємстві.

Прес-служба ЗОУЛМГ

Подібні новиниПопулярні новини

У Хмельницькому на "зебрі" насмерть збили пенсіонерку

    У

  Сьогодні, 20 лютого, в Хмельницькому близько 14.00 години по вулиці Героїв Майдану біля обласної бібліотеки сталася смертельна ДТП, інформує Сектор комунікації ...