Погода Ужгород, Закарпаття -6 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 18 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Неймовірна краса зимового ботсаду на Тернопільщині (Фото)

грудня 05
13:55 2018

Може здатися неймовірним, але ботанічний сад взимку не менш заворожуючий, ніж влітку.

Коли з листопадних порід опадає листя, добре проглядається форма стовбура й гілок дерев. Часом ця форма настільки витончена й загадкова, що стає справжньою прикрасою опустілого саду. На тлі блакитного або свинцевого зимового неба силуети дерев виділяються дуже чітко й притягають погляд своєю примхливістю. Цікавою незвичайною формою славляться штамбові дерева, верби, плакучі форми, повідомляє "Кременецький ботанічний сад" у Фейсбуці.

Головні "козирі" зимового саду - вічнозелені дерева і кущі у яких поєднується практичність і висока декоративність. Садівники цінують їх як рослини "на будь-який сезон". Гармонійно розташовані в просторі вічнозелені надають чітку структуру та силуетні лінії. Незвичайний пейзаж зимового запустіння створюють декоративні злаки.

Колоритності та оригінальності додають гарні яскраві ягоди й цікаві плоди піраканти, глоду, бересклету, горобини, калини, шипшини, яблуні ягідної, обліпихи, барбарисів, кизильників. Все це вносить колірну різноманітність у монотонну палітру зимового саду і заворожує.

Подібні новиниПопулярні новини

В Ужгороді злодій, втікаючи з чужого будинку, зачепився на паркані (Фото)

    В

Про цей курйозний випадок повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.   В Ужгороді, невідомий проник до чужого подвір'я, а втікаючи – повис на ...