Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 19 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Спортсмен з Рівного встановив світовий рекорд

листопада 30
14:19 2018

Відзначився вихованець Комплексної дитячої юнацько-спортивної школи (КДЮСШ) Рівненської АЕС Антон Бірук.

На міжнародних змаганнях хлопець чітко відпрацював всі дев'ять спроб і закінчив виступ з новим світовим рекордом в сумі триборства у ваговій категорії до 93 кг, зібравши 701,5 кг. Також світовим рекордом стали 266,5 кг у присіданні рівно одну хвилину. Щоправда золото здобув спортсмен з Хорватії, який взяв вагу на 0,5 кг більше, через що Антон Бірук виборов малу срібну медаль. В активі атлета ще одне срібло принесли 277,5 кг у тязі. В цілому на молодіжному чемпіонаті Європи з пауерліфтингу українці вибороли 16 медалей.

На міжнародних змаганнях хлопець чітко відпрацював всі дев'ять спроб і закінчив виступ з новим світовим рекордом в сумі триборства у ваговій категорії до 93 кг, зібравши 701,5 кг.  

Варто відзначити, в цьому році Антон вже став чемпіоном світу, а тепер ще й додав до колекції найвищий титул європейського форуму. Під час своєї п'ятирічної спортивної кар'єри Антон Бірук тренується під керівництвом тренера КДЮСШ РАЕС Сергія Якубишина, вихованців якого можна сміливо називати одними з найсильніших юнаків України.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...