Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Чопські рятувальники навчали держслужбовців як діяти під час виникнення надзвичайної ситуації

листопада 16
17:01 2018

 

16 листопада до Чопської міської ради завітали представники 7-державної пожежно-рятувальної частини м. Чоп, аби провести із працівниками просвітницько-інформаційний захід під назвою "День безпеки".

Спочатку держслужбовцям розповіли про первинні засоби пожежегасіння, адже не кожна доросла людина вміє, а то й знає, як користуватись вогнегасником, чи пожежним інвентарем, який знаходяться на пожежному щиті. Працівникам розповіли про види вогнегасників та основні правила їх використання а також звернули увагу на тому, що при вмілому користуванні на початкових стадіях цей маленький "помічник" вогнеборців зможе допомогти громадянину ліквідувати пожежу самостійно без допомоги підрозділу ДСНС.

А далі, найцікавіше – практичне відпрацювання попередньо засвоєного матеріалу. Чиновники під пильним наглядом рятувальників самостійно гасили палаючий вогонь за допомогою вогнегасника. Загалом навчання пройшли для 30 працівників установи, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...