Погода Ужгород, Закарпаття 2 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

На Тернопільщині заборонили російськомовний культурний продукт

листопада 16
11:52 2018

Під час другого пленарного засідання сесії Тернопільської обласної ради депутати підтримали звернення громадськості щодо заборони трансляції телеканалів "112 "Україна" і "NewsOne";  а також звільнення керівників Херсонської поліції і прокуратури за саботаж розслідування вбивства Катерини Гандзюк та щодо створення робочої групи для розроблення програми кредитування будівництва житла для учасників АТО.

Сесія облради також ухвалила рішення про запровадження мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Тернопільської області до моменту повного припинення окупації території України, повідомляє "№1".

Обласній держадміністрації обласні обранці доручили вжити заходів щодо створення робочої групи для проведення систематичної роз'яснювальної роботи для фізичних та юридичних осіб про цей мораторій, а органам місцевого самоврядування області рекомендували ухвалити аналогічні рішення про встановлення на відповідних територіях мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.    

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...