Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Четвер, 20 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У чотирьох депутатів Рівненської облради хочуть забрати мандати

листопада 13
10:47 2018

Рівненська обласна виборча комісія розглядає справи щодо дострокового відкликання чотирьох депутатів Рівненської облради. Мова про представників фракції Радикальної партії Олега Ляшка – Оксани Лозової та Сергія Свисталюка, а також ще двох депутатів, які вийшли з цієї ж фракції і партії: Володимира Ковальчука та Андрія Сайчука.

Голова Рівненської обласної виборчої комісії Наталія Загиней повідомила про надходження до Рівненської ОВК повідомлень про проведення зборів виборців з відкликання цих обласних обранців, повідомляє "0362 УА".

Присутній на засіданні комісії Андрій Сайчук звернувся до членів Рівненської обласної виборчої комісії з проханням відобразити у протоколі, що з його слів при зборах ініціативної групи про його відкликання були допущені порушення (його, начебто, не було допустили на збори виборців, як представника ЗМІ).

Комісія також вирішила, що при повідомленні про створення ініціативної групи щодо відкликання депутата Рівненської обласної ради Сайчука дотримані вимоги чинного законодавства.

Як зазначив заступник голови Рівненської обласної виборчої комісії Василь Курилас, Рівненська обласна виборча комісія також має перевірити правильність оформлення підписних листів.

Рівненська обласна виборча комісія звернулася до Центральної виборчої комісії за наданням роз'яснень щодо процедури перевірки підписних листів із залученням органів Державного реєстру виборців та правоохоронних органів та до Державного реєстру виборців з метою організації перевірки достовірності відомостей про громадян, що містяться у підписних листах.

Крім того,комісія звернулася до ГУ НП у Рівненській області з метою організації вибіркової перевірки підписів виборців на підписних листах з відкликання депутатів Рівненської облради.

Подібні новиниПопулярні новини

Резонансна ДТП в Ужгороді: прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо власника Porsche (Відео)

    Резонансна

У справі резонансної ДТП, яка трапилася 15 червня на Слов'янській набережній в Ужгороді, з'явилося ще одне кримінальне провадження. Прокуратура зареєструвала ...